שלושה צמחי מרפא להרזיה

בכל פעם שאני מתכוננת לסדנת הרזיה חדשה אני שואלת את עצמי האם יש עוד אמצעים חדשים שמקלים על הירידה במשקל? כאלה שמאיצים את קצב ירידת ההיקפים, מורידים את החשק לטעם מתוק ומרפאים את חטא הגרגרנות.
אני מוצאת תמיד את התשובה בצמחי מרפא. מסתבר שאותם צמחי מרפא המהווים רכיבים בפורמולות יקרות שנועדו לאיזון משקל, זמינים לנו די בקלות לשילוב בתזונה. כך נוכל להנות מהשפעתם המיטיבה על בריאותינו ועל המשקל שלנו.

אצות

אצות

אצות עשירות במינרל היוד שחיוני לייצור ההורמונים של בלוטת התריס שאחראית על חילוף החומרים בגוף שלנו. כשאנחנו עוזרים לבלוטת התריס לפעול בצורה מיטבית היא מאיצה לנו את הקצב בו הגוף שורף שומנים. האצות עצמן מאטות את ספיגת השומן. ניתן להשיג אצות ברוב המרכולים, חנויות הטבע ובוודאי במכולות האסייתיות.

ג׳ל אלוורה טבעי המופק מהעלים

משקה אלוורה

ניתן לרכוש שיח של אלוורה רפואית ולגדל בגינה או בעציץ. הג׳ל הגאוני הזה נמצא בתוך העלה הירוק – מורידים את העוקצים מצידי העלה באמצעות סכין חדה. יוצרים חתך נוסף לאורך העלה ומורידים את הג׳ל השקוף לקערה. כף מהג׳ל הטבעי במים, שייק או מיץ פעמיים ביום מאיצה קצת את תהליך העיכול וגם, ובעיקר! מאיצה את קצב חילוף החומרים ולכן גם מעלה את רמת האנרגיה. האלוורה מסייעת לפירוק רקמת שומן – מה שבוודאי ישמח אותנו בתהליך ההרזיה.

תה ירוק

תה ירוק

התה הירוק מכיל תרכובת בשם EGCG. תרכובת זו מגבילה את כמות השומן שאנחנו יכולים לספוג דרך מערכת העיכול. בנוסף מכיל התה הירוק ויטמין C ומינרלים ביניהם אבץ ואף כרומיום שמאזן את רמת הסוכר בדם ובכך מקטין את הפרשת האינסולין – רמות גבוהות מדי של אינסולין גורמות לצבירת שומנים ומקשות מאוד על ירידה במשקל.

יש כמובן עוד ועוד צמחים ומאכלים שמאיצים, מקלים, מזרזים ועושים אותנו הרבה יותר קלים. בחרתי לציין בפוסט הזה דווקא את האצות, ג׳ל האלוורה הטבעי והתה הירוק, כי הם זמינים, מסייעים להרזיה וגם תורמים לבריאות הכללית!

על כך ועוד בסדנת ההרזיה החדשנית שלנו – לאיזון משקל בריא
ההרשמה לסדנה בעיצומה – מספר המקומות מוגבל!
מזמינה אתכם להצטרף ולאמץ דרך חדשה משנה חיים

קראו עוד על...

צרו קשר

  • 03-9217515
  • 050-5401171
  • info@dromrit.co.il
  • הרצל 86, פתח תקווה

שעות פעילות הקליניקה

ראשון-חמישי 9:00 - 20:00
שישי 9:00 - 14:00

טיפולים יחודיים

קבעו פגישה לאבחון

ייעוץ אונליין

אבחון, התאמת תזונה, צמחי מרפא או הנחיות טיפול מקיפות יותר
בטלפון, מייל, WhatsApp, או Zoom
לפרטים והרשמה

הרשמו לסדנת הרזיה ואנטיאיי׳ינג -בליווי קבוצתי ואישי

24 מפגשים דו-שבועיים בזום- בליווי מתכונים טעימים ובריאים
לחזור למשקל תקין, להראות מעולה, להרגיש רעננים ומפוצצים באנרגיות
לפרטים והרשמה
עמרית בן סירה פרופיל

עמרית בן סירה | מרצה ומנחה סדנאות בריאות inside-out על אנטי-אייג'ינג ותזונה בארץ ובעולם

N.D C.Ac Re.Na, נטורופתית מומחית לרפואה טבעית בגישה אינטגרטיבית (משולבת) 360º גופנפש