המלצות מטופלים

רציתי להודות לך על המון דברים שחזרו לחזור לחיי תודה לך על ההקשבה בכל זמן בשעות לא שעות, זה לא מובן. על תירגול של נשימות והכנה של טיפות מרגיעות על עצות משנות חיים, על סילון של חלומות רעים על מבט בריא על החיים, על שהחזרת לי אמון באנשים על כל דיקור סיני על שהשתקת קולות מאשימים על שראית אותי מבפנים וכמובן על העברת אנרגיות טובות שעזרו לי בימים ובלילות
מטופלת
כך כתבה אפרת אחרי הסדנת נשימה: היי מתוקה , נהנתי היום! בכשרון רב , עם ידע עצום והרבה חן , העברת לי שיעור שאף פעם לא חשבתי שיעניין אותי ,,, אין עליך !
אפרת

היי עמרית! מדובר בילד אחר… 😍
לא יודעת מה שמת בבקבוק הזה אבל אני ממש מרגישה שיפור עצום. הוא יותר רגוע, הולך לישון בקלות, קם בחיוך…. מחבק יותר… וואו… ♥️ תודה לך!

כך כתבה קרן בילינסון אחרי הסדנת נשימה: היתה סדנא מעולה מעולה!! את כל כולך ידע את אדם כל כך מסקרן את פשוט יודעת הכל כל מילה שאת מוציאה רק ללמוד ממך מחכה ודורשת סדנת המשך
קרן
כך כתבה ורד אחרי הסדנת נשימה:: בובית היה מושלם, נהנתי מאד!!! למדתי המון. איקה גם מאד נהנתה וגם הרגישה שנתרמה מאד (ואני מחזיקה ממנה כבחורה שלומדת ויודעת המון). בקיצור היה ממש טוב. מתבקש מהר סדנת המשך...יצאנו בטעם של עוד.
ורד
תל אביב
עקב בעייה מסויימת הגעתי אל עמרית בן סירה אשר הפגינה ידע רב בכמה תחומים ברפואה אלטרנטיבית. בניגוד לרפואה הקונבנציונלית אשר לא ידעו לתת לי מענה. עזרה לי עומרית במקצועיות רבה ופתרה את הבעיה. תודה רבה על הטיפול המסור. ממליצה מכל הלב
אודליה
פתח תקווה
יקירה! רציתי להגיד לך תודה ענקית על הקורס. הקורס היה באווירה מדהימה וכמובן מאוד מעשירה. בסוף שבוע נתקלתי במשפט ״כשהתלמיד מוכן – המורה מגיע״ וזה המשפט הכי מדויק לגבי התחושות שלי על הקורס.
נעמי
תל אביב
תודה עומרית , על הידע הקולח, על היכולת לעניין ולרתק, הרחבת את ידיעותינו בנטורופתיה, עם המון אמפתיה. כן ויטמינים, לא ויטמינים, מאיזה סוג מאיזה מין? I herb, את ממליצה ללא בעיה, כאילו יש לך שם מניה. גם חינך וחיוכך הוסיפו לאווירה הנעימה שהרגשנו בכיתה. אז עם ארגז כלים ותובנות ועם יותר מודעות וערנות, למדנו שיש חלוקה ל-4 שלבים: גירוי, התרחבות, כיווץ והרפייה, כמעט בכל עשיה. אין ספק שאנו יוצאים וממשיכים מכאן, לעולם יותר מעודכן. שנצליח לשמור על בריאותנו ועל נעורינו, בזכותך ובזכות נשימות מבוקרות של קפה וויסקי. הצ׳אקרות נפתחות. ערבה לבנה, לבנדר, ויטמין k2, ויטמין D ולהישמר מהעמילואידים, כן, אלה החלבונים שמצטברים במרווחים. בקיצור, יצאנו מורווחים וכל שנבקש זה חיים בריאים ושמחים עם המון חיוכים, כי אנחנו פשוט מוכרחים תודה רבה וניפגש בקורס הבא
בית הלוחם
ארגון נכי צה״ל
מאד חשוב לי לעשות בהירות לגבי דברי בסוף המפגש שאני מרגישה שבזבזתי את הזמן בשאלות. אני הרגשתי לא נוח שיש לי כל כך הרבה שאלות ולא רוצה להטריד אותך בטלפון ואז מחכה למפגש וחלקן נובעות מכפיות היתר שלי. לכן אני מאוד שמחה שהבהרת לי שזה בסדר וזה חלק מהטיפול כי חשבתי שצריך רפלקסולוגיה ודיקור בכל מפגש. דעי לך שמעבר לטיפול הפיזי …אני מרגישה שיש לקשר איתך גם השלכות על תחומי חיי האחרים, להכיר עצמי יותר טוב, להקליל ולעשות לעצמי יותר הנחות. חשוב לי שתדעי שאני מאוד מוקירה אותך ונתרמת במפגשים מהפתיחות והקלילות שלך והשיחה בגובה העיניים זה לא מובן מאליו לעומת מפגשים עם רופאים שחושבים שהם כמו אלוהים עלי אדמות. אני בהחלט מאמינה במה שכתוב בספר עמוס ״היפגשו שניים יחדיו בלתי אם נועדו? אני כל הזמן מדברת אליך בראש כמה אני לומדת ממך בין השורות ובדרך עקיפה. איך את נהנית מהשוקו ומחזיקה אותו בין כפות ידיך. איך את נהנית ממוסיקה ועוד ועוד…שמעתי את בטהובן והתמוגגתי מנחת. אשתדל להגיע ב-8:30, כל דקה איתך חשובה
א׳
פתח תקווה
את עמרית בן סירה ורפי בן סירה הכרתי כמעט לפני 10 שנים בארגון נטוורקינג והדבר הראשון שקלטתי מהם זה אהבת אדם הכי טהורה שיש. קודם לעזור ולאהוב ואחר כך כל היתר. שניהם תותחי על בתחום הטיפול והנפש ועומרית הנטורופתית האישית שלי ושל בנותי. שניהם מעוררי השראה עבורי בידע ובנתינה שלהם. בעיני כל אחד צריך רפי אחד ועומרית אחת לצידו. הקליניקה שלהם להילינג, נטורופתיה וטיפול הוליסטי מעמיק בפתח תקווה. אני איתכם.
ענבל לוי
פתח תקווה
לאחר ששבתי מהרצאתך שהייתה נפלאה ופוקחת עיניים, מיהרתי למחשב,לפני שאשכח היכן שמתי את כרטיסך לשלוח לך מייל זה על מנת שאקבל בחזרה את המצגת שהעברת לנו. בתודה רבה
אליעזר לויטה
קיבוץ פלמחים

עומרית היקרה,
תודה גדולה מעומק הלב על הטיפול המקצועי מאוד, על היחס האישי והמסור ללא דופי. אין דברים כאלה!
הגעתי אליך דרך המלצה חמה מהורה שסייעת לבנו, ילד על רצף האוטיזם.
גם הבן שלי אובחן באוטיזם ובאתי לקבל ממך ייעוץ נטורופתי עם תוכנית טיפולית.
פגשתי אישה חכמה, אחת שיודעת – אבל באמת!
במפגש האישי שיתפתי אותך בבעיות רבות ומורכבות של הילד שלי, קיבלתי ממך הדרכה מקצועית יחד עם תוכנית טיפולית מפורטת ומקיפה, המותאמת לכל סוגיה שהועלתה. התוכנית גם קלה ליישום.
הסברת לי על כל אחד מהמרכיבים והמוצרים שהכנסת לתוכנית, כיצד הוא פועל ומסייע וכיצד יוכלו להיווצר אצל הילד שלי במוח ובגוף תהליכי שיקום בנייה והתחדשות.
ענית על שאלותיי (הרבות) בסבלנות רבה.
כמו כן, סייעת לי בהמלצות היכן ניתן לרכוש את המוצרים – בזול ובאיכות ללא פשרות.
לאחר המפגש – נשארתי איתך בקשר טלפוני ואת מלווה אותי ברצון ובנכונות נדירים. אני שמחה לשתף אותך במתרחש – ובדברים הטובים. כמו כן, את עוזרת לי ״תוך כדי תנועה״ במינונים המדויקים, ובעצות מועילות מאוד.
לאחרונה התחלנו ביישום התוכנית ואנו רואים שיפור והקלה בחלק מהתסמינים.

זמני הלחץ, המתח והעצבנות – שהיוו חלק ניכר ובלתי נפרד משגרת היום יום – הולכים ופוחתים. פרקי הזמן שהילד פשוט רגוע יותר – הולכים וגדלים.

כמו כן, הילד מתחיל להיפתח לעולם. בעבר הילד התקבע רק על מקומות מוכרים, אך רק בדרכים המוכרות לו ובזמנים מסוימים. כל סטייה מהדרך / מהמקומות גרמה לילד לחץ נוראי, שגרר תגובות קשות מצידו, ולכן לא התאפשרה.

לפתע הילד שלי רוצה להכיר מקומות חדשים, נהנה לטייל איתנו נסיעות ארוכות ושמח להיחשף לראשונה למקומות בהם מעולם לא היה, בדרכים בהם מעולם לא נסע. והוא נהנה מכל רגע.

הילד יותר זורם וסבלני, טווח האיפוק שהיה פתיל קצרצר – מתרחב.

בבי״ס מדווחים שהילד יותר רגוע וקשוב (ביחס לעצמו), פתוח יותר לשינויים וחוויות חדשות, כולל באכילה. מסתמן שיפור בהתמודדות עם קושי, תסכול, ומצב המצריך איפוק.

רק התחלנו. אילו ניצנים ראשונים של תוצאות. ויש עוד הרבה למה לחכות.

כל דבר קטן – לילדינו ולנו זה משמעותי מאוד.

למדתי ממך המון וממש שמחה שהכרתי אותך.

תודה רבה על הסבלנות, העזרה והליווי.

עלי והצליחי

אוהבת ומעריכה!

אמא לילד מיוחד

 

הגעתי למרפאה של עמרית בן סירה לאחר שנים בהם אני סובלת מעצירות. במשך השנים הללו השתמשתי במיני אבקות וכדורים, עד אשר הגעתי למצב שכלום כבר לא עזר. חשתי ייאוש וחוסר אמונה לגבי טיפולים אשר יכולים לעזור.
עמרית הפיחה בי תקווה חדשה ואמונה שיש ריפוי וצריך למצוא את הדרך אליו. זו הפעם הראשונה בחיי שאני פוגשת מרפא שיוצא איתי יד ביד אל מסע הריפוי ומתייחס לפאן הרגשי לפני הריפוי הפיזי. מעבר לכך עמרית נותנת את התחושה שיש מוצא ורק צריך לעבוד ולחפש אותו והיא מבחינתה תשקיע כל מה שנחוץ במציאת הריפוי. כך יצרה גם בי את הכוח להירתמות למען ריפוי מחלתי.
לאחר בדיקה שערכה לי בעזרת המכשיר עמו היא עובדת זיהתה את מוקדי הבעיה. היא התאימה לי טיפול משולב שכלל: שינוי תזונתי, תערובות של צמחי מרפא, תוספי תזונה ודיקור סיני. בכל שלב ניהלה איתי עמרית שיחה על מצבי העכשווי, שיקפה לי את המצב ואת היעד הבא אליו אנו חותרות.
הייתי מופתעת שכבר לאחר שבוע מתחילת הטיפול התחלתי להרגיש בשיפור וממפגש טיפולי אחד למשנהו חשתי טוב יותר ויותר והיציאות החלו להסתדר. היום אני יכולה לומר שירדתי מרוב הצמחים ונשארתי עם טיפול מזערי שוטף.
ברצוני להודות לעמרית בן סירה על טיפול יסודי ומעמיק, על אבחון מדויק, על ליווי רגשי ואישי לתהליך הריפוי ועל האמונה שהחדירה בי לגבי תהליך זה.
הלוואי ורופאי ישראל יקחו דוגמא להירתמות והשתדלות למען מטופליהם, להיותו של רופא קודם כל מלווה רגשי לתהליך הריפוי ואחר כך מרפא הגוף.

בברכת תודה גדולה,

ענת ג.

× דברו איתנו